ITP

Обслуговування
комп'ютерної техніки

Про нас

Своєчасна профілактика, вирішення поточних та термінових завдань, оптимізація роботи комп’ютерів – все це входить до пакета Абонентського обслуговування комп’ютерів.

Обслуговування комп’ютерів – це зручно та недорого: до Ваших послуг штат професіоналів різних напрямків ІТ-галузі, який підключається до вирішення Ваших завдань на вимогу!

Наша компанія здійснює весь комплекс послуг з обслуговування: від планування та створення до комплексної підтримки інформаційних систем. Фахівці ITP професійно виконують налаштування комп’ютерів, серверів, мережевого обладнання. Наші послуги надаються як по договору абонентського обслуговування комп’ютерів, так і одноразово на замовлення.

IT-аутсорсинг

IT-аутсорсинг (або передання зовнішньому виконавцю функцій з управління та підтримки ІТ-інфраструктури підприємства) дозволить Вам:

Обслуговування включає

Початковий аудит ІТ-інфраструктури підприємства (збір інформації про роботу комп’ютерів та комп’ютерної мережі, аналіз існуючої конфігурації),

Пропозиції та реалізація проекту оптимізації роботи ІТ-системи Замовника на основі результатів аудиту,

Планова регулярна профілактика, віддалена підтримка користувачів та інфраструктури, консультування.

ІТ-проекти

консультування, підбір та розробка ІТ-рішень під конкретні цілі та завдання,

розгортання будь-якої серверної інфраструктури, підключення та налаштування будь яких серверів віддалено,

підбір, постачання та налаштування комп’ютерного та телекомунікаційного обладнання,

розробка Інтернет-проектів будь-якої складності,

підбір рішення для будь-якого іншого завдання в галузі ІТ.

При цьому в проекті може бути задіяна будь-яка необхідна кількість фахівців різних ІТ-напрямків: професіоналів у серверному та мережевому обладнанні, мережах, телефонії, електриці, адміністраторів серверів різного призначення, а також професіоналів у інших галузях, пов’язаних з розгортанням, обслуговуванням та контролем інформаційних систем.

Контакт